Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Fotoselli Cam Kapılar

Fotoselli cam kapılar aynı zamanda sensörlü kapılar olarak da tabir ediliyor. Fotoselli cam kapılar mağaza, ofis ve AVM girişlerinde yoğunlukla kullanılır. Radarlı cam kapılar hareket hareketi algılayarak otomatik açılır ve belli bir saniye sonra kendiliğinden kapanır. Kapı isminden de anlaşıldığı gibi cam olduğu için uygulandığı yerde tam görsellik sağlar ve içeriyi dışarıyı net görebilmeyi sağlar.

Fotoselli Cam Kapıların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Fotoselli cam kapılar yani radarlı cam kapılar AVM’ler, ofisler, mağaza girişleri, hastaneler, havaalanları, sistem odaları ve bunun gibi bir çok noktada uygulanabilir.

Fotoselli Cam Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Fotoselli cam kapıların yani radarlı cam kapıların özellikleri yoğun insan giriş çıkışlarında hızlı açılıp hızlı kapanarak ısı kaybı, gürültü ve kirli havanın içeri girmesini engeller. Müşterinin tam olarak konforu sağlamaktadır.

Fotoselli Cam Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Fotoselli cam kapıların 2 adet sensörü vardır. Bu sensörler giriş ve çıkışta radar görevi görerek gelen hareketli cisimi algılar ve kapıyı açar. Otomatik kapaması olduğu için birde kapı kapanırken arada herhangi bir şey kalmaması için emniyet sensörü vardır. Fotoselli cam kapıların konum anahtarları sayesinde bir çok farklı özellikle kullanabiliyorsunuz. Örneğin yaz modu, kış modu, manuel modu, sadece giriş, sadece çıkış ve giriş çıkış modları ile talebiniz doğrultusunda kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Fotoselli Cam Kapılarının Çeşitleri Nelerdir?

Fotoselli cam kapılar uygulanacağı yerin büyüklüğüne göre veya müşterinin talebine göre teleskopik fotoselli cam kapı, çift kanat fotoselli cam kapı ve tek kanat fotoselli cam kapı olarak üretilir.

Fotoselli Cam Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Fotoselli cam kapıların üretim süresi 3 gündür. Proje yoğunluğu veya özel ölçülerle bu 3 günlük süre 5-8 güne çıkabilmektedir.

Fotoselli Cam Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

Fotoselli cam kapılar özel ölçülere göre üretilmektedir bu nedenle radarlı kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Özel üretimler, konum farklılıkları ve birden fazla opsiyonu olduğundan dolayı standart fiyatlandırma yapılamaz.

Detaylı Bilgi
Fotoselli Cam Kapılar

  • Galeri
  • Videolar
  • Teknik Özellikler