Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Hızlı PVC Branda Kapı Çeşitleri

1.Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılar

Yüksek hızlı PVC branda katlanır endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle müşterilerin saha içerisindeki trafiği hızlandırması ve aynı zamanda uygulandığı alanları birbirinden ayırarak hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır. Bu kapılar tam otomatik modülü ile araç ve iş makineleri giriş çıkışını kontrol altına almaktadır. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılara opsiyonel olarak metal algılayan sensör ekleyerek gelen araçlara otomatik açılması ve belli bir saniye sonra kapanması tam anlamıyla fabrikaların geçiş sistemini akıllı sisteme çevirmektedir. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılara gözetleme pencereleri de eklenmektedir. Bu sayede giriş yapacak olan araçların kapının diğer tarafını gözetleme şansı oluyor ve iş kazalarını indirgiyor. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar otomatik aşağıya inmesi esnasında herhangi bir cisim altından geçerse durup geri kalkmasını sağlayan fotosel sistemi vardır. 

Yüksek Hızlı PVC Katlanır Branda Kapıların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapıların kullanım alanları fabrikalardır genelde ve fabrikaların iç sahalarında fortklift yollarına uygulanmaktadır. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar aynı zamanda dış cephelerde de uygulanır fakat güvenlik zafiyeti olmamalıdır.

Yüksek Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapıların en büyük özelliği hızlı olmalarıdır ve gün içerisinde sınırsız çalışma sağlamasıdır. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar çeşitli renk seçenekleriyle de müşterilere görsel cazibe sunmaktadır. Otomatik açma kapama modülü ile kapı açıldıktan sonra belli bir saniye sonra kendiliğinden kapanır. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar kapanma esnasında herhangi bir cisim geçerse altından durup otomatik olarak yukarı kalkar. Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılara otomatik açma opsiyonları olarak kumanda, LOOP metal kütle dedektörü, kartlı geçiş sistemleri , hareket algılayıcı radar ve kuru kontak verebilecek bir çok opsiyon entegre edilebilir.

Yüksek Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapıların standart donanımları branda, motor, kontrol kartı, yan kılavuzlar ve üst mekanizmadır.

Yüksek Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapının 1 adet üretimi yaklaşık olarak 10 gündür. Proje yoğunluğu ile bu süre değişkenlik göstermektedir.

Yüksek Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar özel ölçülere göre üretilmektedir bu nedenle Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Özel üretimler, konum farklılıkları ve birden fazla opsiyonu olduğundan dolayı standart fiyatlandırma yapılamaz.

2.Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılar

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar, katlanır kapılara göre daha küçük alanlara uygulanmaktadır. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle müşterilerin saha içerisindeki trafiği hızlandırması ve aynı zamanda uygulandığı alanları birbirinden ayırarak hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır. Bu kapılar tam otomatik modülü ile araç ve iş makineleri giriş çıkışını kontrol altına almaktadır. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılara opsiyonel olarak metal algılayan sensör ekleyerek gelen araçlara otomatik açılması ve belli bir saniye sonra kapanması tam anlamıyla fabrikaların geçiş sistemini akıllı sisteme çevirmektedir. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılara gözetleme pencereleri de eklenmektedir. Bu sayede giriş yapacak olan araçların kapının diğer tarafını gözetleme şansı oluyor ve iş kazalarını indirgiyor. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar otomatik aşağıya inmesi esnasında herhangi bir cisim altından geçerse durup geri kalkmasını sağlayan fotosel sistemi vardır. 

Yüksek Hızlı PVC Sarmal Branda Kapıların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapıların kullanım alanları fabrikalardır genelde ve fabrikaların iç sahalarında fortklift yollarına uygulanmaktadır. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar aynı zamanda dış cephelerde de uygulanır fakat güvenlik zafiyeti olmamalıdır.

Yüksek Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapıların en büyük özelliği hızlı olmalarıdır ve gün içerisinde sınırsız çalışma sağlamasıdır. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar çeşitli renk seçenekleriyle de müşterilere görsel cazibe sunmaktadır. Otomatik açma kapama modülü ile kapı açıldıktan sonra belli bir saniye sonra kendiliğinden kapanır. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar kapanma esnasında herhangi bir cisim geçerse altından durup otomatik olarak yukarı kalkar. Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılara otomatik açma opsiyonları olarak kumanda, LOOP metal kütle dedektörü, kartlı geçiş sistemleri , hareket algılayıcı radar ve kuru kontak verebilecek bir çok opsiyon entegre edilebilir.

Yüksek Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapıların standart donanımları branda, motor, kontrol kartı, yan kılavuzlar ve üst mekanizmadır.

Yüksek Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapının 1 adet üretimi yaklaşık olarak 10 gündür. Proje yoğunluğu ile bu süre değişkenlik göstermektedir.

Yüksek Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar özel ölçülere göre üretilmektedir bu nedenle Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Özel üretimler, konum farklılıkları ve birden fazla opsiyonu olduğundan dolayı standart fiyatlandırma yapılamaz.

3.Hızlı PVC İzolasyonlu Kapılar

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar, garajlara uygulanmaktadır. Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle sitedeki adetli araçların hızlı giriş yapmasını sağlar ve aynı zamanda hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır. Bu kapılar tam otomatik modülü ile araç ve iş makineleri giriş çıkışını kontrol altına almaktadır. Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılara opsiyonel olarak metal algılayan sensör ekleyerek gelen araçlara otomatik açılması ve belli bir saniye sonra kapanması tam anlamıyla fabrikaların geçiş sistemini akıllı sisteme çevirmektedir. Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar otomatik aşağıya inmesi esnasında herhangi bir cisim altından geçerse durup geri kalkmasını sağlayan fotosel sistemi vardır. 

Yüksek Hızlı PVC İzolasyonlu Sarmal Branda Kapıların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapıların kullanım alanları otoparklar ve soğuk hava depolarıdır. Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar aynı zamanda dış cephelerde de uygulanır ve güvenlidir.

Yüksek Hızlı PVC İzolasyonlu Sarmal Branda Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapıların en büyük özelliği hızlı olmalarıdır ve gün içerisinde sınırsız çalışma sağlamasıdır. Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar çeşitli renk seçenekleriyle de müşterilere görsel cazibe sunmaktadır. Otomatik açma kapama modülü ile kapı açıldıktan sonra belli bir saniye sonra kendiliğinden kapanır. Yüksek hızlı PVC otopark kapıları kapanma esnasında herhangi bir cisim geçerse altından durup otomatik olarak yukarı kalkar. Yüksek hızlı otopark kapıları otomatik açma opsiyonları olarak kumanda, LOOP metal kütle dedektörü, kartlı geçiş sistemleri , hareket algılayıcı radar ve kuru kontak verebilecek bir çok opsiyon entegre edilebilir.

Yüksek Hızlı PVC İzolasyonlu Sarmal Branda Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapıların standart donanımları branda, motor, kontrol kartı, yan kılavuzlar ve üst mekanizmadır.

Yüksek Hızlı PVC İzolasyonlu Sarmal Branda Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapının 1 adet üretimi yaklaşık olarak 10 gündür. Proje yoğunluğu ile bu süre değişkenlik göstermektedir.

Yüksek Hızlı PVC İzolasyonlu Sarmal Branda Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar özel ölçülere göre üretilmektedir bu nedenle Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Özel üretimler, konum farklılıkları ve birden fazla opsiyonu olduğundan dolayı standart fiyatlandırma yapılamaz.

Detaylı Bilgi
Hızlı PVC Branda Kapı Çeşitleri

Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılar
Hızlı PVC Katlanır Branda Kapılar

Yüksek hızlı PVC branda katlanır kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle müşterilerin saha içerisindeki trafiği hızlandırması ve aynı zamanda uygulandığı alanları birbirinden ayırarak hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır.

Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılar
Hızlı PVC Sarmal Branda Kapılar

Yüksek hızlı PVC branda sarmal kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle müşterilerin saha içerisindeki trafiği hızlandırması ve aynı zamanda uygulandığı alanları birbirinden ayırarak hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır

Hızlı PVC İzolasyonlu Kapılar
Hızlı PVC İzolasyonlu Kapılar

Yüksek hızlı PVC izolasyonlu sarmal branda kapılar isminden de anlaşıldığı gibi hızlı olması sebebiyle sitedeki adetli araçların hızlı giriş yapmasını sağlar ve aynı zamanda hem toz hem hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını indirgeyen kapılardır.