Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Dairesel Bahçe Kapıları

Dairesel bahçe kapıları olarak da adlandırılan bu kapılar, özellikle müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika, depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman-site gibi binaların otopark girişlerinde tercih edilirler. Dairesel Bahçe Kapıları uygulanan otomasyondaki uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden soğuk, yağmur, kar, çamur, rüzgar vb. Gibi dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler. Tek ve çift kanat kapı uygulamaları yapılabilir. Projeye göre 90 derece üzeri açılma imkanı bulunmaktadır.

Dairesel Bahçe Kapısı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Dairesel Bahçe Kapıları, Alüminyum veya ferforjeden, motorlu, kumandalı sürgülü yana kayar kapı bahçe kapısı ve otomasyon sistemleri sunuyoruz. Dairesel bahçe kapıları Konutların bahçe kapılarında veya endüstriyel sahaların bahçe kapılarında kullanılan yana kayar bahçe kapı sistemleri kullanıcılara yaz kış konfor sağlamaktadır.

Dairesel Bahçe Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Elektrik kesintilerinde manuel kullanım olanağı mevcuttur. Emniyet sensörü ile otomatik kapama ve kazalara karşı emniyet tedbiri bulunur. Kapı açılırken ve kapanırken yanan flaşör lamba oluşabilecek tehlikeli durumları bertaraf eder.

Dairesel Bahçe Kapısı Fiyatı Ne Kadar?

Yana kayar bahçe kapı fiyatı 2 şekilde hesaplanır. Birincisi kapının kendisinin fiyatı, ikincisi ise otomasyon sisteminin fiyatıdır. Bu seçeneklerin opsiyonu fazla olduğu için fiyat çok değişkendir. Yana kayar bahçe kapılarının fiyatı bu nedenle belli değildir.

Detaylı Bilgi
Dairesel Bahçe Kapıları
  • Galeri
  • Videolar