Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Dik Yükleme Rampası

Dik yükleme rampası kamyon, tır veya kamyonetlere yükleme yapılacak olan alanlarda kullanılır. Dik yükleme rampasının özelliği zemine gömülemeyen alanlarda kullanılır. Örneğin zemini kesememe veya inşaatı daha önce bitmiş yükleme sahalarında direkt olarak zemin üstüne monte edilir.  Dik rampa adından da anlaşıldığı gibi kapandığında dik şekilde duran yükleme rampalarıdır.

Dik Yükleme Rampası Kullanım Alanları Nerelerdir?

Dik yükleme rampasının kullanım alanları endüstriyel yükleme ve boşaltma yapılan tüm yerlerdir. Araçların içerisindeki ürünleri forklift veya transpalet yardımıyla hızlı bir şekilde boşaltmaya yardımcı olan kullanışlı platformdur.

Dik Yükleme Rampası Özellikleri Nelerdir?

Dik yükleme rampasını diğer rampalardan ayıran en büyük özellik zemin kesmeden veya herhangi bir ekstra inşaat gerektirmeden monte edilebilen kullanışlı sistemdir. Menteşeli rampa 40cm uzaklığa ulaşabilirken Teleskopik yükleme rampa 80 cm, dik rampa ise standartlardan çıkarak 1.5-2 m lere kadar uzatılabilir. Dik yükleme rampası özellikle zemini uygun olmayan alanlar için tercih edilen üründür.

Dik Yükleme Rampası Donanımları Nelerdir?

Dik yükleme rampasının donanımlar, Motor, pistonlar, valfler, kontrol ünitesi ve metal iskeletidir.

Dik Yükleme Rampası Fiyatı Ne Kadar?

Dik yükleme rampası montaj konumu ve montaj yapılacak yerin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Teleskopik yükleme rampası için fiyat almanız gerekmektedir.

Detaylı Bilgi
Dik Yükleme Rampası
  • Galeri
  • Teknik Özellikler