Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Endüstriyel PVC Branda Kapı Çeşitleri

1.PVC Branda Hangar Kapısı

PVC branda hangar kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır. PVC Branda Hangar Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile hangarlarda alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor. PVC Branda Hangar Kapıları kullanımı basit fakat işlevi çok büyüktür. PVC Branda Hangar Kapısının yalıtımı yüksektir. Çift kat brandaya sahip olan PVC Branda Hangar Kapısı aynı zamanda yan dikme kılavuzları da kalın kauçuk ile donanımlıdır. PVC Branda Hangar Kapısı tam kapandığı zaman zemine temas eden alt fitil ise yüksek kalite kalın kauçuk ile sızdırmazlığı sağlıyor. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

PVC Branda Hangar Kapısının kullanım alanları büyük hangarlardır. PVC Branda Hangar Kapısı aynı zamanda uçak hangarları gemi hangarları veya büyük üretim tesislerinde tercih edilmektedir. Üretilen en büyük kapılar bu kapılarıdır.

PVC Branda Hangar Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapısının özellikleri çok büyük alanları kapatabilen ve müşterinin isteğine göre farklı üretilebiliyor. PVC Branda Hangar Kapısının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC Branda Hangar Kapılarına ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Donanımları Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapılarının donanımlar, iki adet redüktörlü motor, iki adet halat tamburları, iki adet halat makarası, sekiz adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

PVC Branda Hangar Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda Hangar Kapılarının üretimi 40 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre PVC Branda Hangar Kapısının üretim süresi 60 güne kadar uzayabilmektedir. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Hangar Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

2.PVC Branda Tersane Kapısı

PVC branda tersane kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır PVC Branda Tersane Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile Tersanelerde alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor. PVC Branda Tersane Kapıları kullanımı basit fakat işlevi çok büyüktür. PVC Branda Tersane Kapısının yalıtımı yüksektir. Çift kat brandaya sahip olan PVC Branda Tersane Kapısı aynı zamanda yan dikme kılavuzları da kalın kauçuk ile donanımlıdır. PVC Branda Tersane Kapısı tam kapandığı zaman zemine temas eden alt fitil ise yüksek kalite kalın kauçuk ile sızdırmazlığı sağlıyor. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

PVC Branda Tersane Kapısının kullanım alanları Tersanelerdir. PVC Branda Tersane Kapısı için üretilen en büyük kapılar bu kapılarıdır.

PVC Branda Tersane Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

PVC Branda Tersane Kapısının özellikleri çok büyük alanları kapatabilen ve müşterinin isteğine göre farklı üretilebiliyor. PVC Branda Tersane Kapısının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC Branda Tersane Kapıları için ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Donanımları Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapılarının donanımlar, iki adet redüktörlü motor, iki adet halat tamburları, iki adet halat makarası, sekiz adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

PVC Branda Tersane Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda Tersane Kapılarının üretimi 40 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre PVC Branda Tersane Kapısının üretim süresi 60 güne kadar uzayabilmektedir. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Tersane Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

3.PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı

Çift kat branda kapılar olarak da tabir edilen PVC Branda Dar Seri Hangar kapısı rüzgar alan alanlarda tercih edilmektedir. Çift kat PVC branda kapılar 8x8 gibi büyük ölçülerde uygulanabilir. Çift kat PVC branda kapılar müşteriye farklı renk seçenekleri ve uzun süre bakım gerektirmeden kullanımı konfor sağlamaktadır. PVC branda dar seri hangar kapıları uzun yıllarca problem yaşamadan kullanılan ileriye dönük en mantıklı kapı yatırımlarındandır.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Çift kat PVC branda kapılar endüstriyel depolama alanlarında, tersanelerde, üretim fabrikalarında veya büyük hangarların hepsinde kullanılmaktadır. Çift kat branda kapılar büyük ahır tesislerinde de oldukça yaygınlaşmaktadır. Çift kat PVC branda ahır kapılarının kullanımı kolaydır.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısının Özellikleri Nelerdir?

Çift kat PVC branda kapıların özelliği çift kat olduğu için içerisindeki ara karkasları sayesinde rüzgar dayanımı fazladır. Çift kat PVC branda kapılarının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC branda hangar kapıları için ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı Donanımları Nelerdir?

Çift kat PVC branda kapılarının donanımları, bir adet redüktörlü motor, ölçüye göre artan adetli halat tamburları, 4 adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

Çift kat PVC Branda Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda ahır kapılarının üretimi 10 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre Çift kat PVC branda kapılarının üretim süresi 20 güne kadar uzayabilmektedir. 

Çift Kat PVC Branda Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Tersane Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

Detaylı Bilgi
Endüstriyel PVC Branda Kapı Çeşitleri

PVC Branda Hangar Kapısı
PVC Branda Hangar Kapısı

PVC branda hangar kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır. PVC Branda Hangar Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile hangarlarda alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor.

PVC Branda Tersane Kapısı
PVC Branda Tersane Kapısı

PVC branda tersane kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır PVC Branda Tersane Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile Tersanelerde alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı
PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı

Çift kat branda kapılar olarak da tabir edilen PVC Branda Dar Seri Hangar kapısı rüzgar alan alanlarda tercih edilmektedir. Çift kat PVC branda kapılar 8x8 gibi büyük ölçülerde uygulanabilir.