Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Kepenk

Otomatik kepenk sistemi işyerlerinin güvenliği için en çok tercih edilen kapılardandır. Aynı zamanda işyerinizi fırtına ve şiddetli rüzgarlardan, güneş ışınlarından, tozdan, sert ve yabancı cisimlerden korumaktadır. Dışarıdan iç mekanınızın görünmesini engelleyerek daha güvenli ortam sağlar.

Otomatik Kepenklerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Otomatik kepenkler mağazalar, eczaneler ve dükkanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca garaj kapıları içinde kullanılan Otomatik kepenk kapıları fabrikalarında bir çok bölümünde tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenklerin Özellikleri Nelerdir?

Otomatik kepenklerin özellikleri istenilen her renge boyanabilmektedir ve montajdan sonra çok yer kaplamayan kapılardır. Otomatik kepenkleri uzaktan kumanda ile kontrol ediyorsunuz bu da kullanıcıya konfor sağlamaktadır.

Otomatik Kepenklerin Donanımları Nelerdir?

Otomatik kepenklerin donanımları, uzaktan kumanda, kart, motor ve sac lamelleridir. Uzaktan kontrol edilebilen kepenkler elektrik kesintisinde manuel açma opsiyonu ile de acil durumlarda kullanılabilmektedir.

Otomatik Kepenklerin Üretim Süresi Ne Kadardır?

Otomatik kepenklerin üretim süresi 3-4 gündür. Üretim bandının yoğunluğuna göre 5-7 güne kadar çıkabilmektedir.

Otomatik Kepenklerin Fiyatı Ne Kadar?

Otomatik kepenklerin fiyatları her ölçüye göre değişmektedir ve montaj yapılacak yerin konumu değişken olduğu için fiyat direk verilmez. Otomatik kepenk fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi
Kepenk

  • Galeri
  • Uygulama ve Palet Seçenekleri
  • Videolar