Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Menteşeli Yükleme Rampası

Menteşeli yükleme rampası zemine gömülen kutu tip rampalardır. Menteşeli yükleme rampası üst zemin sacı gözyaşı desenli sacdan üretilen tırtıklı yapıya sahiptir. Böylelikle yağışlı havalarda bile kaymayı engelleyen bir yapıya sahiptir. Menteşeli yükleme rampası yukarı aşağı hareket eden flapa sahiptir. Bu flap sayesinde gelen aracın zeminine göre seviye ayarlaması yapılarak transpalet veya forklifin aracın üzerine binip inmesini sağlar. 

Menteşeli Yükleme Rampası Kullanım Alanları Nerelerdir?

Menteşeli yükleme rampası endüstriyel yükleme alanlarında kullanılır. TIR’ların, konteynerlerın, kamyonların ve kamyonetlerin yanaştığı alanlarda depo zemini ile gelen aracın kasa zeminini aynı seviyeye getirilmesi gereken tüm alanlara uygulanabilir. Bu sayede forklift veya transpalet araçların içerisine girip ürünleri alıp çıkarabilir.

Menteşeli Yükleme Rampası Özellikleri Nelerdir?

2000x2500 – 2000x3000 olmak üzere 2 standart ölçüye sahip olan Menteşeli yükleme rampası dış rengi 5010 mavi olarak standart boyanmaktadır. Menteşeli yükleme rampası 40cm flapa sahiptir. Bu flap yukarı aşağı hareket ederek seviye belirler. Menteşeli yükleme rampası binaların üretiminde

Menteşeli Yükleme Rampasının Donanımları Nelerdir?

Menteşeli yükleme rampası, Motor, kontrol ünitesi, pistonlar, valfler ve mekanik kasasının birleşmesiyle oluşan sistemdir.

Menteşeli Yükleme Rampa Fiyatı Ne Kadar?

Menteşeli yükleme rampasının fiyatı montaj yerine göre ve uygulanacak yerin durumuna göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle Menteşeli yükleme rampası fiyatı standart değildir.

Detaylı Bilgi
Menteşeli Yükleme Rampası
  • Galeri
  • Teknik Özellikler