Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı

Çift kat branda kapılar olarak da tabir edilen PVC Branda Dar Seri Hangar kapısı rüzgar alan alanlarda tercih edilmektedir. Çift kat PVC branda kapılar 8x8 gibi büyük ölçülerde uygulanabilir. Çift kat PVC branda kapılar müşteriye farklı renk seçenekleri ve uzun süre bakım gerektirmeden kullanımı konfor sağlamaktadır. PVC branda dar seri hangar kapıları uzun yıllarca problem yaşamadan kullanılan ileriye dönük en mantıklı kapı yatırımlarındandır.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Çift kat PVC branda kapılar endüstriyel depolama alanlarında, tersanelerde, üretim fabrikalarında veya büyük hangarların hepsinde kullanılmaktadır. Çift kat branda kapılar büyük ahır tesislerinde de oldukça yaygınlaşmaktadır. Çift kat PVC branda ahır kapılarının kullanımı kolaydır.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısının Özellikleri Nelerdir?

Çift kat PVC branda kapıların özelliği çift kat olduğu için içerisindeki ara karkasları sayesinde rüzgar dayanımı fazladır. Çift kat PVC branda kapılarının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC branda hangar kapıları için ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz.

PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı Donanımları Nelerdir?

Çift kat PVC branda kapılarının donanımları, bir adet redüktörlü motor, ölçüye göre artan adetli halat tamburları, 4 adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

Çift kat PVC Branda Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda ahır kapılarının üretimi 10 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre Çift kat PVC branda kapılarının üretim süresi 20 güne kadar uzayabilmektedir. 

Çift Kat PVC Branda Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Tersane Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

Detaylı Bilgi
PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı
PVC Branda Dar Seri Hangar Kapısı