Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

PVC Branda Hangar Kapısı

PVC branda hangar kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır. PVC Branda Hangar Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile hangarlarda alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor. PVC Branda Hangar Kapıları kullanımı basit fakat işlevi çok büyüktür. PVC Branda Hangar Kapısının yalıtımı yüksektir. Çift kat brandaya sahip olan PVC Branda Hangar Kapısı aynı zamanda yan dikme kılavuzları da kalın kauçuk ile donanımlıdır. PVC Branda Hangar Kapısı tam kapandığı zaman zemine temas eden alt fitil ise yüksek kalite kalın kauçuk ile sızdırmazlığı sağlıyor. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

PVC Branda Hangar Kapısının kullanım alanları büyük hangarlardır. PVC Branda Hangar Kapısı aynı zamanda uçak hangarları gemi hangarları veya büyük üretim tesislerinde tercih edilmektedir. Üretilen en büyük kapılar bu kapılarıdır.

PVC Branda Hangar Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapısının özellikleri çok büyük alanları kapatabilen ve müşterinin isteğine göre farklı üretilebiliyor. PVC Branda Hangar Kapısının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC Branda Hangar Kapılarına ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Donanımları Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapılarının donanımlar, iki adet redüktörlü motor, iki adet halat tamburları, iki adet halat makarası, sekiz adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

PVC Branda Hangar Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda Hangar Kapılarının üretimi 40 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre PVC Branda Hangar Kapısının üretim süresi 60 güne kadar uzayabilmektedir. 

PVC Branda Hangar Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Hangar Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

Detaylı Bilgi
PVC Branda Hangar Kapısı
PVC Branda Hangar Kapısı