Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

PVC Branda Tersane Kapısı

PVC branda tersane kapısı 30x30 m ye kadar tek parça üretilebilen büyük devasa kapılardır PVC Branda Tersane Kapıları yukarı katlanarak açılan kapılardır bu sebep ile Tersanelerde alanları daraltmıyor ve konfor sunuyor. PVC Branda Tersane Kapıları kullanımı basit fakat işlevi çok büyüktür. PVC Branda Tersane Kapısının yalıtımı yüksektir. Çift kat brandaya sahip olan PVC Branda Tersane Kapısı aynı zamanda yan dikme kılavuzları da kalın kauçuk ile donanımlıdır. PVC Branda Tersane Kapısı tam kapandığı zaman zemine temas eden alt fitil ise yüksek kalite kalın kauçuk ile sızdırmazlığı sağlıyor. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Kullanım Alanları Nerelerdir?

PVC Branda Tersane Kapısının kullanım alanları Tersanelerdir. PVC Branda Tersane Kapısı için üretilen en büyük kapılar bu kapılarıdır.

PVC Branda Tersane Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

PVC Branda Tersane Kapısının özellikleri çok büyük alanları kapatabilen ve müşterinin isteğine göre farklı üretilebiliyor. PVC Branda Tersane Kapısının bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllarca kullanabileceğiniz PVC Branda Tersane Kapıları için ekstra bakım maliyeti ödemeyeceksiniz. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Donanımları Nelerdir?

PVC Branda Hangar Kapılarının donanımlar, iki adet redüktörlü motor, iki adet halat tamburları, iki adet halat makarası, sekiz adet limit siviçler, bir adet kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana iskelet ve brandadır.

PVC Branda Tersane Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

PVC Branda Tersane Kapılarının üretimi 40 gündür. Üretim sahasının yoğunluğuna göre PVC Branda Tersane Kapısının üretim süresi 60 güne kadar uzayabilmektedir. 

PVC Branda Tersane Kapılarının Fiyatı Ne Kadar?

PVC Branda Tersane Kapılarının fiyatı özel ölçülere göre üretildiği için belli değildir. 

Detaylı Bilgi
PVC Branda Tersane Kapısı
PVC Branda Tersane Kapısı