Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Teleskopik Yana Kayar Bahçe Kapıları

Teleskopik kapılar ismini kanatların birbiri üstüne kayarak meydana gelen hareketten dolayı almışlardır. Teleskopik kapı sistemlerine şu durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır; standart uygulama ile uygun bir açılma aralığı sağlayamayan yerlerde, hareketli kanat sayısının çoğaltılması yöntemini kullanarak, kanatların üzerinde toplanacağı alanı azaltma yöntemi ile daha uygun genişlik ölçülerinin yapılmasını gerektiren durumlarda teleskopik kapı sistemleri ihtiyacı söz konusu olur.

Teleskopik Bahçe Kapısı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Teleskopik yana kayar kapılarda, kapı kapanıp açıldığında yanıp sönen bir ikaz lambası bulunmaktadır. Emniyet fotoselleri, kapının arasına giren cisimleri algılayarak, kapının cisme çarpmasını önlemektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi olduğunda kullanabileceğiniz manuel anahtarlı modeller bulunmaktadır. HGS ve OGS geçiş sistemlerine uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. İnsan ve araç sıkışmalarına karşı herhangi bir sorun yaşandığında, kesin kesin çözüm sağlamak için amper ayarlı otomasyon kartları bulunmaktadır. Firmamızın teleskopik yana kayar kapı sistemleri, uzun yıllar aşınmaya maruz kalmadan yeniliğini ve kalitesini korumaktadır.

Teleskopik Bahçe Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Teleskopik yana kayar kapılar, tek kanat sabit olacak şekilde ve üst üste binerek açılan 2 ve 3 kanat özelliği ile aynı zamanda gerekli olan geçiş noktaları ile birlikte dar olan kapı alanlarında geniş bir açıklığa sahip olmak için kullanılmaktadır. Dar girişler için en ideal sistem, otomatik teleskopik kayar kapı sistemleridir. Teleskopik kapılar ile birlikte kayar kanatlar birbirinin üzerine aynı hızla açılmaktadırlar. Teleskopik kapıların bu özelliği sayesinde geçiş sorununu ortadan kaldırmaktadırlar.

Teleskopik Bahçe Kapısı Fiyatı Ne Kadar? 

Teleskopik yana kayar kapılar fiyatı 2 şekilde hesaplanır. Teleskopik yana kayar kapılar birincisi kapının kendisinin fiyatı, ikincisi ise otomasyon sisteminin fiyatıdır. Bu seçeneklerin opsiyonu fazla olduğu için fiyat çok değişkendir. Yana kayar bahçe kapılarının fiyatı bu nedenle belli değildir.

Detaylı Bilgi
Teleskopik Yana Kayar Bahçe Kapıları
Teleskopik Yana Kayar Bahçe Kapıları