Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Teleskopik Yükleme Rampası

Teleskopik yükleme rampası kamyon, tır veya kamyonetlere yükleme yapılacak olan alanlarda kullanılır. Teleskopik yükleme rampasının özelliği hareketli flap yerine içinden uzayan sac ile daha yüksek veya daha alçak araçlara istenilen açıyı verebilen tip yükleme rampasıdır. Menteşeli yükleme rampasının flapı 40 cm iken Teleskopik yükleme rampasının uzayan sacı 80cmlere ulaşmaktadır.

Teleskopik Yükleme Rampası Kullanım Alanları Nerelerdir?

Teleskopik yükleme rampasının kullanım alanları endüstriyel yükleme ve boşaltma yapılan tüm yerlerdir. Araçların içerisindeki ürünleri forklift veya transpalet yardımıyla hızlı bir şekilde boşaltmaya yardımcı olan kullanışlı platformdur.

Teleskopik Yükleme Rampası Özellikleri Nelerdir?

Teleskopik yükleme rampasını diğer rampalardan ayıran en büyük özellik teleskopik şeklinde uzamasıdır. Menteşeli rampa 40cm uzaklığa ulaşabilirken Teleskopik yükleme rampa 80 cmlere kadar ulaşıyor. Teleskopik yükleme rampası özellikle kontyenerler için tercih edilen üründür.

Teleskopik Yükleme Rampası Donanımları Nelerdir?

Teleskopik yükleme rampasının donanımlar, Motor, pistonlar, valfler, kontrol ünitesi ve metal iskeletidir.

Teleskopik Yükleme Rampası Fiyatı Ne Kadar?

Teleskopik yükleme rampası montaj konumu ve montaj yapılacak yerin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Teleskopik yükleme rampası için fiyat almanız gerekmektedir.

Detaylı Bilgi
Teleskopik Yükleme Rampası
  • Galeri
  • Teknik Özellikler