Seksiyonel Kapı | Türkay Otomatik Kapı

Yana Kayar Bahçe Kapıları

Yana kayar bahçe kapıları ray üzerinde hareket eden kapılardır. Yana kayar bahçe kapı sistemi seçilirken kapının ağırlığı ve uzunluğu dikkate alınmalıdır. Yana kayar bahçe kapı sistemleri kapama devresinde güvenliği sağlamak için yumuşak başlangıç ve bitiş fonksiyonuna sahiptir. Engel tespit fonksiyonu kapı hareketinin bloke olması durumunda insan, araç vb. Nesnelere zarar gelmemesi için hareketi anında durdurur ve tersine çevirir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yana kayar bahçe kapıları, Alüminyum veya ferforjeden, motorlu, kumandalı sürgülü yana kayar kapı bahçe kapısı ve otomasyon sistemleri sunuyoruz. Konutların bahçe kapılarında veya endüstriyel sahaların bahçe kapılarında kullanılan yana kayar bahçe kapı sistemleri kullanıcılara yaz kış konfor sağlamaktadır.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Özellikleri Nelerdir?

Yana kayar bahçe kapıları konutlarda kullanmak üzere yana kayar bahçe kapı sistemlerinde kapı ağırlığı 300kg’dan 1000kg’a kadar değişebilir. Geniş girişler için ise 5000 kg kapıları bile sorunsuzca çalıştırabilecek sistemler mevcuttur.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Fiyatı Ne Kadar?

Yana kayar bahçe kapı fiyatı 2 şekilde hesaplanır. Birincisi kapının kendisinin fiyatı, ikincisi ise otomasyon sisteminin fiyatıdır. Bu seçeneklerin opsiyonu fazla olduğu için fiyat çok değişkendir. Yana kayar bahçe kapılarının fiyatı bu nedenle belli değildir.

Detaylı Bilgi
Yana Kayar Bahçe Kapıları
  • Galeri
  • Videolar